Découvrez du Condroz avec la moto

Découvrez du Condroz avec la moto

We wonen op 4 km van Pont-de-Bonne en op 2 km van de Vallei van de Hoyoux, 2 namen die voor motorrijders als muziek in de oren klinken.

Van veld naar bos, van dorp naar kasteel rijdt u door dit karaktervolle land met grote verscheidenheid aan parallel gelegen heuvels doorsneden met kleine dalletjes.

Er zijn verschillende NGI-kaarten verkrijgbaar bij de toeristische dienst van Modave en Huy, Om het voor jullie gemakkelijker te maken, zijn ze ook bij ons verkrijgbaar.

Ontdek de Vallei van de Hoyoux, hier vind je al 3 routes : route 1 - 43 kmroute 2 - 40 km en tour du Condroz 232 km.

En er zijn er nog zóveel meer. Vertrek bv. via Marchin naar Namur en keer via Ciney terug. Moto-routes vind je o.a. op dit kaartoverzicht.

  • Click to enlarge image 01 201609 11 Dominique en Kris met hun oude moto met sidecar en remorque 11.JPG Dominique et Kris avec leur vieille moto avec side-car et remorque. C'est super!!!
  • Click to enlarge image 02 014 201609 10 Sandra en Nils vertrekken met de moto uit de4wilgen 08.JPG
  • Click to enlarge image 03 201612 30 Pont de Limet 01.jpg
  • Click to enlarge image 06 Sandra en Nils vertrekken met de moto uit de4wilgen 02.JPG Les motos "couchent" dans l'ancienne étable de moutons
  • Click to enlarge image 201805 14 Motard Paul en co 01.JPG Toutes les motos sont hébergées dans la "bergerie".
  • Click to enlarge image 201805 14 Motard Paul en co 04.JPG Tout d'abord, un copieux petit déjeuner, puis une randonnée dans le joli Condroz....
  •